На Львівщині шукають інспекторів пенітенціарної системи

Перелік найпопулярніших сьогодні на Львівщині професій озвучив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк на пресконференції у Львівському пресклубі, пише Dailylviv.com.

“Найбільш потрібними на Львівщині є професія швачки. До речі, їм роботодавці пропонують достойну заробітну платню у 15-17 тис. грн на місяць. Вже третій рік поспіль досить популярними є водії автотранспортних засобів, продавці і касири торговельних закладів. Також працедавці запрошують на роботу пекарів, електромонтерів, слюсарів для ремонту колісних засобів, молодших медичних сестер тощо”,- перелічив Василь Барилюк.

Упродовж двох років, як зазначив директор, на Львівщині гостро також стоїть питання з пошуком інспекторів пенітенціарної системи.

Відомий на Львівщині виробник морозива також має низку вакансій.

“Інтенсивно зараз шукаємо працівників для підприємства «ЛІМО». Для працівників пропонують надзвичайно хороші умови –  соціальний пакет , заробітну платню на рівні 16-17 тис. грн, довезення на підприємство у межах 25 кілометрової зони від Львова”,- наголосив Василь Барилюк.

Архіви