На Львівщині вийшла книга про Тимошенко “Політична макуха”

27 серпня у Львові презентували книгу "Політична макуха" народного депутата України І, ІІ, ІІІ скликань, члена Національної спілки письменників України Дмитра Чобота, у якій мова йде про невідомі факти політичної біографії Юлії Тимошенко.

"Це чергова книга про партію, про лідерку блоку свого імені. В народі кажуть, якщо хочеш побачити, що зробить людина в майбутньому, подивися, що вона робила в минулому. Я своїми книгами хочу розповісти, що особисті якості Юлії Тимошенко, яка планує стати керманичем нашої держави, – далекі від добрих і позитивних. Народ України має знати все про свого можливого керманича. Всі ми бачимо, що робиться з економікою, по наших кишенях. Йде спад виробництва в металургійній, будівельній галузі – на 54%, загальний спад в економіці – на 30%, однак пенсії і заробітну платню ми отримуємо вчасно", – розпочав презентацію Дмитро Чобіт, колишній член фракції "Батьківщина" у Верховній Раді у 2000-2002 роках.

"Саме з огляду на це непорушне право народу й випущено книгу, яка на ґрунтовній документальній основі розповідає про біографію Юлії Тимошенко, її родовід, дитинство, юність, бізнесову і політичну діяльність, висвітлює численні, пов’язані з нею, кримінальні історії та інші обставини, що не можуть прикрасити кандидата на пост глави будь-якої держави", – зазначено в анотації до книги.

Як зазначив автор книги, "Політична макуха" з’явилася у світ у серпні цього року у Бродівському видавництві "Просвіта". Тираж – 5 тис. примірників. У книзі чотири розділи: "Родовід Ю.Тимошенко", "Циганська маячня", "Пророцтво Віктора Пінчука", "Бізнес-політична діяльність". На обкладинці книги – фото прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко у десяти найвишуканіших нарядах і світлини нині відомих усій країні рекламних слоганів: "Вони обіцяють. Вона працює", "Вони балакають. Вона працює", "Вони блокують. Вона працює", "Вони заважають. Вона працює", "Вони руйнують. Вона працює", "Вони зраджують. Вона працює".

До речі, це вже не перша книга про БЮТ, і за словами колишнього народного депутата, жодних скарг та судових позовів на нього не було, "бо всі знають, що це правдива інформація, такі факти були".

Дмитро Чобіт, критикуючи стиль і методи діяльності Юлії Тимошенко, зізнається наприкінці книги, що є і його особиста провина у сприянні політичному успіху нинішнього глави уряду. Наприкінці березня 2001 року, за його словами, він був єдиним народним депутатом, кому вдалося пройти на територію Лук’янівського слідчого ізолятора тимчасового утримання в Києві, і вивести звідти безпечним шляхом звільнену з-під арешту Юлію Тимошенко. Інакше б, стверджує екс-нардеп, Юлію Тимошенко того ж дня знову б ув’язнили за новими звинуваченнями у зловживаннях під час торгівлі природним газом.

Фото ЗІК

Архіви