На Львівщині в минулому році втрачено 20 тис. робочих місць – Бермес

У Львівській області у минулому році втрачено 20 тис. робочих місць, тому заяви влади про створення 50 тис. нових робочих місць неправдиві.

 Про це заявив голова Громадської ради при Львівській обласної державної адміністрації, президент Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес сьогодні на прес-конференції у Прес-клубі.

Як повідомив Зеновій Бермес, від 10 тис. новостворених робочих місць до місцевого бюджетну надходить 40 млн. грн. податків, тож дохід від 50 тис. робочих місць мав становити 200 млн. грн., яких не було.

«Ті, хто працювали – звільнились, на їх місце прийняли інших. Це і є нові робочі місця. Така ситуація вимушує нас говорити не про створення нових робочих місць, а про їх величезні втрати, через що десятки тисяч наших земляків роблять спроби знайти працю за межами рідної землі», – зазначив президент Асоціації роботодавців Львівської області.

Як повідомляв Вголос, у грудні 2011 року начальник головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк оприлюднив дані про створенні у минулому році 50,9 тис. нових робочих місць в області.

Архіви