Підприємці називають бюджет Львова нереалістичним

Львівська міськрада прийняла нереалістичний для виконання бюджет. Через це постраждає місцевий бізнес. Таку думку висловив, сьогодні на круглому столі, Зеновій Бермес, президент асоціації роботодавців Львівщини.

Пан Бермес поінформував, що депутати збільшили планові надходження від податку на доходи фізичних осіб з 738 мільйонів гривень до 1 127 мільйонів, або на 52%, з плати за землю з 139 мільйонів до 195 мільйонів, або 40%.

“Все це означає, що бізнесу слід очікувати непомірні податкові вимоги, які цілковито можуть добити існуючий бізнес у Львові. Існуюча ситуація є розплатою за бездіяльність місцевої влади, щодо створення сприятливого підприємницького та інвестиційного клімату. В таких умовах треба бити на сполох”, — переконаний Зеновій Бермес.

Також пан Бермес вважає ,що минулоріч на Львівщині зменшилася на 20 000 кількість робочих місць, тому інформація про створення 50 900 місць праці викликає сумніви. 

Він зауважив, що зараз бізнес не може створювати нові місця, тепер актуальним питанням є збереження їхньої кількості.

За словами президента асоціації, влада Львова не тільки не допомагає підприємцям, вона ще ставить перепони.

“Багато шкоди малому бізнесу Львова завдали ремонти вулиць. За більш ніж півроку ремонту зруйновано десятки малих підприємств, а це робочі місця”, — сказав Зеновій Бермес.

Окрім цього, за його словами, економічну шкоду завдають бізнесу популістські рішення Львівської міськради, про обмеження торгівлі алкоголем та пивом. Забороняючи продаж алкоголю, депутати не дали альтернативних пропозицій, щодо продовження їхньої діяльності.

Архіви