На Львівщині уперше розпочала роботу омбудсменка з виборчих прав

На Львівщині уперше розпочала роботу омбудсменка з виборчих прав у Львівській області Ярина Гаєцька-Колотило.

Про це вона повідомила сьогодні, 25 січня, під час засідання прес-центру “Вибори-2019” на тему: “Як офіційні спостерігачі від партій, кандидатів у президенти, громадських організацій впливатимуть на вибори Президента-2019 у Львівській області?".

-Функція омбудсмена полягає в тому, щоби допомогти виборцеві знати свої права, знати законодавство, захистити його права,- сказала Ярина Гаєцька-Колотило.

Вона пообіцяла також працювати у партнерстві  з правоохоронними органами. 

-Будемо з ними комунікувати, відстежувати їхню діяльність – як проводять розслідування адміністративних правопорушень і злочинів у виборчій сфері, будемо аналізувати судову практику. Щоб ми могли запропонувати зміни до законодавства, аби надалі не було таких порушень, – наголосила омбудсменка.

За її словами, омбудсмени з виборчих прав, які працюватимуть в усіх областях України, долучатимуться до підготовки щорічного звіту уповноваженої з прав людини. Вони будуть давати свої пропозиції і бачення – як можна захистити права громадян. 

Ярина Гаєцька-Колотило повідомила, що знає виборчий процес з середини. Вона була і спостерігачем, і головою виборчої комісії.

Номер телефону омбудсменки з виборчих прав у Львівській області Ярини Гаєцької-Колотило: 0679390315.

Архіви