На Львівщині розпочалося військове навчання «Репід Трайдент-2013», у якому беруть участь 19 країн

Сьогодні, 8 липня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Академії сухопутних військ стартувало масштабне українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2013». Про це повідомили "Щоденний Львів" у прес-групі українсько-американських військових навчань. Це двотижневе навчання є одним із найбільших заходів міжнародного військового співробітництва у поточному році.

Офіційна церемонія відкриття навчань відбулася на плацу центрального містечка МЦМБ. Під час урочистого шикування на щогли було піднято державні прапори 19 країн-учасниць, виконано державні гімни України та США.

Із урочистою промовою до учасників навчань звернулисяся керівник «Репід Трайдент – 2013» – перший заступник командира 8 армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор В’ячеслав Назаркін та співкерівник з американської-офіцер командування Сухопутних військ ЗС США у Європі полковник Альфред Рензі.
– Сьогодні ми відкриваємо чергове навчання «Репід Трайдент – 2013», замислом якого є відпрацювання спільних дій підрозділів країн учасниць навчання з метою забезпечення готовності до виконання завдань протидії тероризму у багатонаціональних операціях, – сказав генерал-майор В’ячеслав Назаркін.
На його думку, працюючи пліч-о-пліч з представниками іноземних держав всі учасники отримують практику роботи у багатонаціональному середовищі та налагодження дружніх зв’язків з військовослужбовцями різних країн.
Разом із українськими військовими у навчаннях братимуть участь майже 1300 військовослужбовців. Найбільша група – українська, яка складає понад 600 українських солдатів та офіцерів з підрозділів 8 та 13 армійських корпусів Сухопутних військ ЗС України та близько 350 військовослужбовців іноземних армій.
Серед закордонних учасників найбільша група від армії США – 124 особи. Також у навчанні беруть участь військовослужбовці Великобританії, Вірменії, Канади, Болгарії, Азербайджану, Данії, Естонії, Грузії, Німеччини, Казахстану, Республіки Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Сербії, Королівства Швеція, Туреччини.

Архіви