На Львівщині повна бойова готовність до ЗНО

На Львівщині повна бойова готовність до проведення ЗНО -2011, яке розпочнеться 2 червня і триватиме до 24 червня.

Про це 24 травня йшлося на прес-конференції.

Як розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для проходження ЗНО зареєстровано майже 35 тис. осіб, зокрема з Львівської області зареєструвалося 17 787 учасників, Волинська область – 6 909; Рівненська область – 10 260.

За її словами, значна кількість – це цьогорічні випускники. У Львівській області підготували 63 пункти тестування (ПТ), здебільшого в приміщеннях шкіл (90%), а також у ПТУ. «Всі абітурієнти, що зареєструвалися на ЗНО, мають мати сертифікат і запрошення, яке можна видрукувати з персональної сторінки чи отримати поштою, звернувшись до ЛРЦОЯО до 1 червня. У запрошенні чітко вказано, де ця особа має пройти ЗНО. У нас щороку є ситуації, коли діти за компанію їдуть не в свої пункти тестування і потім можуть встигнути до свого пункту, а можуть й ні», – каже Л. Середяк.

На сайті ЛРЦОЯО також розміщено карти всіх міст з пунктами тестування. «Абітурієнту доцільно було б поїхати подивитися, як добратися до цього пункту тестування, скільки це займе часу, які туди ходять маршрутки, щоб не спізнитися. Бо пропуск до ПТ проходить з 10.15 до 10.50. У аудиторіях сидітимуть по 15 учасників», – додала Л. Середяк.

На пункти тестування треба обов’язково принести: сертифікат, паспорт чи свідоцтво (в залежності від того, за яким документом абітурієнт реєструвався) та запрошення. Також слід мати з собою 2 ручки з чорною пастою, дозволяється взяти пляшечку води, однак без шпаргалок. Окрім того усі мобільні телефони та особисті речі учасники ЗНО мають здати в спеціальне місце для особистих речей, яке є в кожній аудиторії. Адже, якщо телефон знайдуть, учасника ЗНО випровадять з пункту тестування. І будь-яку судову справу центр виграє, переконана Л. Середяк, адже всі учасники ЗНО підписували заяву, що ознайомлені і зобов’язані дотримуватися правила проведення ЗНО.

Для осіб із вадами слуху відкрито 14 аудиторій, також передбачені аудиторії для осіб з проблемами опорно-рухового апарату.

Архіви