На фестивалі «Підкамінь-2013» читатимуть поезію і прозу

Обмінятись книжками та зачитати уривки з нових творів зможуть не лише відомі автори, а  й новачки. Загалом, на фестивалі зберуться письменники та поети зі всієї України – Києва, Запоріжжя, Ужгорода, Рівного, Івано-Франківська та Львова.

 

Літературна сцена працюватиме на фестивалі 20 та 21 липня. Поезію читатимуть першого дня, а

прозу – наступного.

Ще дві акції готують організатори учасникам літературної сцени – «вільний мікрофон» та «хвилинка літ бомбардування». Перша створена для молодих авторів, які зможуть зачитати свої твори усім присутнім, інша – своєрідний обмін книжками між учасниками літературної частини та музикантами.

 

 «Цього року у нас винятково молоді автори, проте їхній доробок компенсує юний вік. Це справді та творчість, з якою варто ознайомитись усім, – розповідає Олег Куліков, координатор літературної частини фестивалю «Підкамінь 2013», – зокрема, Валентин Терлецький, письменник із Запоріжжя, презентуватиме на літературній сцені фестивалю «Підкамінь-2013» новий роман для молоді  «Хмарочос». «Свіжі» твори презентуватимуть й інші!»

Програма літературної сцени фестивалю «Підкамінь-2013»:

 

20 липня (субота)


– Томаш Деяк (Ужгород)
– Максим Кривцов (Київ)
– Марк Оплачко (Рівне)
– Тарас Герелюк (Львів)
– Вікторія D.kобраз (Рівне)
– Катерина Танчак (Івано-Франківськ)
– Лука Зайвий (Конотоп)


– "Вільний Мікрофон"
– "Хвилинка літ бомбардування»


– Дмитро Лазуткін (Київ)

 

21 липня (неділя)

– Олег Куліков (Броди)
– Валентин Терлецький (Запоріжжя)

– Тарас Возняк (Львів)
– Максим Кідрук (Рівне)

 

 

Нагадаємо, що «Підкамінь-2013» відбудеться 19-21 липня в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Архіви