На фестивалі «Молода Галичина» змагатимуться українські рок-гурти

Фестиваль молодих виконавців української пісні «Молода Галичина» відбуватиметься у новому форматі. Цього року його особливістю стане участь у конкурсі молодих українських рок-гуртів.

Про це, сьогодні, на прес-конференції у Львові розповіли організатори фестивалю «Молода Галичина».

«В конкурсі візьмуть участь 9 рок-гуртів з Києва, Львова, Сум та Луцька, – розповідає директор фестивалю Наталія Коваль. – Ще одна рок-група із столиці буде гостем нашого фестивалю. Ми вважаємо, що нам вдалося зібрати гарну команду українських рок-виконавців».

За словами організаторів фестивалю, рок-гурти виступали на фестивалі також в попередні роки. Для цього їм виділявся спеціальний день. Але конкурсна програма цього напрямку музики буде на цей раз проводитися вперше.

Музикант рок-гурту «НаВиворіт» Дмитро Мацко вважає, що рок-музика в Україні, нажаль не дуже популярна. Тому сподівається, що участь українських рок-гуртів у конкурсній програмі «Молодої Галичини» допоможе українцям краще запізнати цей вид творчості.

«Я сподіваюся, що участь у фестивалі дасть нам більше досвіду і стане поштовхом до більшої розкутості, оскільки ми будемо виступати перед досить великою кількістю людей», – каже молодий рок-музикант.

21-й міжнародний фестиваль молодих виконавців української пісні «Молода Галичина» відбуватиметься 7-12 липня у м. Новояворівську на Львівщині. Подати заявку на участь можна ще до 15 червня на сайті фестивалю. Фестиваль, який 21 рік тому розпочався, як регіональний, переріс в популярний міжнародний конкурс української пісні.

Архіви