Михайло Блавацький хоче очолити комітет податкової та митної політики і зробити дуже великі перевірки

За словами чинного депутата Михайла Блавацького, йому було запропоновано місце у прохідному партійному списку ВО «Свобода», але він відмовився і вирішив спробувати свої сили як мажоритарник.

Про це він повідомив під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 124, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ). 
Зараз він йде як самовисуванець, хоча залишається в ВО «Свобода».
– Пройти по мажоритарному округу – це більш престижно. Тут треба вкладати більше праці. Я хочу зауважити, що немає ніяких непорозумінь між мною, між лідером нашої політичної сили і між партією «Свобода».  Я хотів йти в мажоритарному окрузі і на з’їзді мені було запропоновано йти в Кіровоградській області, округ №100 . Це один із скандальних округів, де вибори проводилися впродовж  тижня, бо ніяк не могли порахувати голоси. Там балотується земельний барон пан Берьозкін, – каже Михайло Блавацький.
За його словами, він має реальну можливість перемогти в окрузі №100, тому що його би підтримав блок Порошенка і «Удар». Але дізнавшись хто там очолює штаби, вирішив балотуватися в районі, де виріс і де всіх знає.
В цьому окрузі балотується 16 кандидатів. Михайло Блавацький вважає, що серед них є достатньо технічних.
– Вони працюють для підтримки одного із кандидатів, який, можливо, є представником партії Тигипка, інший замаскувався під маскою вовка, став вівцею і сьогодні продовжує розказувати, який він меценат, скільки коштів він залучив з Кіотського протоколу для розбудови Червонограда та Сокальщини і скільки цих коштів витрачено на лікарню. Але нам відомо, що тих коштів було вкрадено більше 90 відсотків. І коли ми чуємо від його команди, що це вкрав Юра Єнакіївський, то мене це дуже сильно насторожує. Так можна сказати, що вони і Януковичу передавали гроші. За це їх треба притягувати до кримінальної відповідальності, – чинний депутат так і не назвав прізвища тих, кого він підозрює в «технічності».
Відповідаючи на питання ведучого, яка мета його депутатства, Михайло Блавацький сказав:
– Якщо би мені в майбутньому доручили  очолити комітет податкової та митної політики, то я зробив би дуже великі перевірки. Тому що дуже багато залежить від голови комітету. Я би думаю, що я би дав собі там раду.
Архіви