Головний лікар Сокальської лікарні, ставленик Партії регіонів, використовує брудні технології, – Олег Мусій

У виборчому окрузі №124 є 16 кандидатів у депутати. Окремі з них користуються просто недопустимими методами.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 124, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець та міністр охорони здоров’я Олег Мусій.
– Одна із брудних технологій, яка зараз використовується, людиною, яка була підтримана на посаді Партією регіонів і використовує методи  діяльності цієї партії. – це головний лікар Сокальської лікарні. Були випадки в Сокалі та Добротворі, коли під виглядом того, що приїде на зустріч міністр охорони здоров’я, він збирає людей. А потім він вибачається: знаєте, міністр не прийшов, то я буду перед вами виступати. Насправді таке маніпулювання людьми характеризують весь цей режим, проти якого ми боремося. Це – афера Партії регіонів проти мене, щоб від мене відтягнути голоси, – вважає міністр охорони здоров’я та кандидат в нардепи.  

На закиди опонента Михайла Блавацького, чому Мусій не звільнив таких людей, коли був на посаді міністра охорони здоров’я, він  стверджує, що не мав таких компетенцій.

– Це, насправді, компетенція Верховної Ради. Ви прекрасно знаєте, що міністр не має жодного впливу на жодного головного лікаря ніде. Не має жодного впливу навіть на своїх заступників: не може призначити заступника, не може звільнити заступника. Навіть догану своєму заступникові оголосити  не може. Єдине, що може зробити міністр, – погодити на посаду того, кого подає голова обладміністрації, – каже Олег Мусій.

За його словами, людину так просто не можна звільнити з роботи. Їй треба запропонувати два місяці відпрацювати чи іншу посаду. Або ця людина йде на чотири місяці на лікарняний, і ви не можете її звільнити.

– Півроку я вичищав ці авгієві стайні. І всі заступники міністра, всі керівники департаментів, які були при Богатирьовій, всі звільнені. Але після того, як мене з посади відсторонив прем’єр-міністр, половина з цих звільнених уже повернулися на посади, – поскаржився кандидат до парламенту.
Також він вважає, що КУН виставив технічних кандидатів.

– Технічні кандидати точно є. Взяти, наприклад, КУН, Конгрес українських націоналістів. Там є чотири висуванці, які дуже близькі між собою. Важко сказати, на що вони надіються. Це питання риторичне, – каже Олег Мусій.

Архіви