Мер Сколе побудував віллу на ділянці львівського блогера

Мер Сколе Володимир Москаль посів землі в селі Орявчик, які належать людям, та побудував там віллу. Жоден з місцевих мешканців навіть не спробував відстоювати свої інтереси.

Про це сьогодні, 9 серпня, під час прес-конференції на тему: «Погроза вбивством і підпал автомобіля – політичні конфлікти на Львівщині», яка відбулася у Львівському прес-клуб, повідомив відомий львівський блогер Юрій Ситник.

За його словами, кілька років тому він придбав біля села п’ять сотих землі. А коли за нагоди туди навідався, то побачив на своїй ділянці та ще двадцятьох сусідніх ділянках величезний паркан і будівельну техніку.

– Я підхожу, а мені кажуть: «Тут мер Сколе будується». Коли я приїхав до Сколе і почав з’ясовувати, мені кажуть: «Цей сільський голова не мав би вам ту землю віддати. Ви можете судитися, але це вам нічого не дасть», – розповідає він.

Отож, Юрій Ситник, зрозумівши, що суд з мером Сколе у Сколе програє, погодився на іншу, вже меншу ділянку. Але всі інші місцеві мешканці, на чиїх ділянках мер райцентру побудував віллу, не насмілилися боротися за свої права.

Секретар Сколівської міськради Ольга Щуревич підтвердила цей факт захоплення чужої землі.

– На ту землю були навіть видані державні акти. І ці землі належали до Росохацької сільської ради. А потім землі передали Козівській сільській раді. І таким чином землі позабирали у попередніх власників. І власником став Володимир Москаль, – пояснила вона схему земельних махінацій.

Юрій Ситник вважає, що об’єднання територіальних громад також нічого не дасть.

– Ну, об’єднаються громади, ну, отримає новий голова, який буде політично залежний і пролобійований місцевими олігархами, нові повноваження і більше грошей. І ці гроші підуть не на користь громади, а так, як йдуть сьогодні, – вважає він. 

Архіви