Лише третина міських депутатів прозвітувалася перед своїми виборцями

Під час звітного марафону у Львівському прес-клубі, який тривав два тижні, прозвітувало 56 депутатів. З цієї кількості 29 звітів пролунало від депутатів Львівської міської ради та 37 – від депутатів Львівської обласної ради. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив представник координаційної ради Громадянської мережі ОПОРА Олександр Неберикут.

«Ці звіти, які були, – це вже великий позитив, незважаючи на те добрі ці звіти були, чи погані. У Львівській міській раді прозвітували, зокрема, третина депутатів. Це великий успіх», – сказав він.

Рекордсменами марафону звітів серед міських партійних організацій Львова О.Неберикут назвав «Фронт Змін», бо прозвітувалися усі члени фракції – семеро. З фракції «Свободи» прозвітували 14 депутатів з 55 наявних, а це, за словами Олександра Неберикута, 25-26% звітів від загальної кількості депутатів у Львівській міській раді. З Народного Руху України прозвітували двоє депутатів з трьох, з «Удару» – двоє з трьох, «України Соборної» – двоє з чотирьох. А ось ПОРА, Наша Україна, РХП, які мають по три мандати, не прозвітувалися. На думку експерта, це мабуть пов’язано з тим, що дані партії є найбільш прихильними до міського голови Львова і більшою мірою реалізовують політику мера, ніж мають власні ініціативи.

Також експерт зазначив, що у даному марафоні було важливо, щоби прозвітували голови фракцій про фракційну роботу. «З усіх фракцій, що я назвав, були присутні усі голови, крім голови «Свободи». Але судячи зі звіту Юрія Михальчишина, він ніби представляв цілу фракцію, тому зарахуємо цей нюанс», –  сказав Олександр Неберикут.

Архіви