Лише 6 відсотків мешканців Львівщини вірять у чесні вибори Президента

Львів’яни вважають, що під час виборів Президента будуть значні фальсифікації. Але – не у Львівській області.

Про це сьогодні, 26 лютого, під час прес-конференції на тему: "Виборчі тренди лютого. Львівська область”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила директорка дослідницького центру "Соцінформ", доцентка кафедри соціології Українського католицького університету Наталія Зайцева-Чіпак.

– 48 відсотків опитаних очікують, що будуть значні фальсифікації в Україні. Ще 34 – передбачають незначні фальсифікації. І тільки чотири відсотки вірять, що вибори будуть чесними, – говорить вона.

Проте, за її словами, люди вважають, що фальсифікації будуть будь-де, але не в населеному пункті, де мешкає респондент. 

– Якщо говорити про область, то тут значних фальсифікацій очікують 28 відсотків, а 6 відсотків вірять у чесні вибори. А коли ми опускаємося до питання щодо фальсифікацій у конкретному місті чи селі, то тут 18 відсотків респондентів кажуть, що можуть бути значні фальсифікації. І 16 відсотків прогнозують кришталево чесні вибори, – зазначає Наталія Зайцева-Чіпак.

На її думку, це дуже неоптимістичні прогнози. 

Довідка

В опитуванні взяли участь дорослі особи від 18 років і старші. Загалом було опитано 1200 респондентів. Інтерв’ю проводили методом «обличчя до обличчя». Соцопитування відбулося з 8 до 18 лютого 2019 року.

Архіви