ЛМР скасувала 42 тендери на понад 200 мільйонів гривень

42 тендери на загальну вартість понад 200 мільйонів гривень, які оголосила Львівська міська рада на різні види закупівель та послуг за державні кошти, були скасовані або не відбулися.

Про це сьогодні, 20 вересня, під час прес-конференції на тему: «Prozorro на Львівщині: результати, проблеми, перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

–  Я розумію, що оголошується тендер, а потім можуть виявити якусь помилку і його потрібно скасовувати. Або ж оголосили тендер і раптом змінилися якісь фінансові моменти. А третя причина, коли скасовують тендери, – замовник бачить, що перемагає не той, з яким домовлялися, – фахівець назвав три причини, через які скасовують тендери.

Він зауважив, що, часом, замовники свідомо роблять помилки в технічному завданні, аби скасувати якусь закупівлю.

– Свого часу Львівська міська рада також зобов’язала всіх розпорядників коштів працювати через систему «Prozorro». Але спостерігається певна мінливість. В один момент встановили один поріг. Але щось там не склалося – і вже піднімають цей поріг, – зауважив він.

Архіви