Львівський Рух зупинив російські шини

Фракція НРУ у Львівській обласні раді перешкодила Міністерству оборони України підписати контракт на закупівлю шин для військової техніки, які виготовляють на Алтайському та Омському шинних комбінатах.

 Про це сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції на тему: «Звіт фракції НРУ у Львівській обласній раді», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді Богдан Гагалюк.

За його словами, представники фракції НРУ у Львівській облраді виступили з заявою до Міністерства оборони України та військового прокурора, в якій висловили своє обурення, що під час війни Україна планує купувати військову продукцію у країни-агресора.

– До честі військового прокурора – вони зупинили процедуру тендерів, – каже Богдан Гагалюк. 

За його словами, в Україні також виготовляють шини. Це – і Білоцерківський шинний завод, і ВАТ “Дніпрошина”. Саме після звернення депутатів Львівської облради, українські підприємства стали постачальниками шин для українських військових.
– Наша армія використовує їхній продукт. Це є продукт українського виробництва, це податки, сплачені до нашого бюджету, і це – наші працівники, які отримали заробітну плату, – говорить голова фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді.
Богдан Гагалюк зауважив, що їхня фракція за рік, що минає, ініціювала і багато інших звернень, які підтримали їхні колеги. Проте саме це звернення вважає найважливішим.

Депутати також виконували повсякденну рутинну роботу.

– Ми прийняли понад 450 громадян. Основні питання, які розглядали, – надання матеріальної допомоги, – звітує він.

Депутат Львівської обласної ради Ольга Грицик зауважила, що впродовж року їй довелося розглядати питання з фінансуванням
ПТУ, були проблеми з виплатою зарплати освітянам. Але на закінчення року заборгованості немає.

Архіви