Львівські депутати виселяють християнську молодь на вулицю

Депутати Львівської міської ради знищують молодіжний християнський центр – вони блокують продовження договору оренди приміщення та через суди виселяють молодь на вулицю, – повідомив сьогодні, 25 січня, на прес-конференції голова Львівської міської громадської організації «Українська молодь – Христові» Роман Ковалів.

«2001 року нам надали в оренду занедбані приміщення. Ми відремонтували більше як половину з них, проте далі проводити реконструювати нам не дозволили, – повідомив голова обласної ГО «Українська молодь – Христові» Олег Дацій.

«Натомість після того, як закінчився термін дії договору оренди, міська рада, порушуючи законні права орендаря, заблокувала продовження договору оренди на новий термін», – додав Роман Ковалів.

За його словами, ГО тричі подавала заяви на продовження оренди. Двічі вони були відхилені. Потім прийшов лист про те, що питання оренди вирішиться після судового процесу. «З’ясувалося, що прокурор Галицького району в інтересах управління комунального майна Львівської міської ради подав позов у суд до нашої організації. Ми будемо захищати свої законні права орендаря у суді», – наголосив Олег Дацій.

Більше як рік ГО «Українська молодь – Христові» домагалася, щоб їхнє питання винесли на розгляд сесії, і їм це вдалося. Проте 29 грудня голова комісії комунального майна Роман Плахтій запропонував зняти це питання з розгляду, депутатський корпус його підтримав.

Така ж ситуація з іншим приміщенням цієї громадської організації – спортзал в мікрорайоні Рясне. «Молодіжний спортивний центр» – унікальний проект для району, молодь якого майже не має можливостей проводити змістовне дозвілля. Сьогодні майбутнє спортзалу невідоме.

«Ми з’ясували, що місто не має планів на ці приміщення, ми чітко виконували умови договору оренди – вчасно вносили орендну плату та використовували приміщення за призначенням. Загалом з 670 кв. м (приміщення на Пекарській, 13) депутати хочуть залишити ГО «Українська молодь – Христові» менше як половину – 320 кв. м. Приміщення спортзалу в Рясному забирають повністю», – наголосив Олег Дацій.

Представники громадської організації сподіваються, що громадський розголос допоможе позитивно вплинути на це питання і готові ознайомити чиновників та депутатів зі своєю діяльністю та показати стан і використання всіх наданих їм приміщень.

Архіви