Львівська міська рада продукує незаконні ухвали, – Гудина

Дмитро Гудима

Серед ухвал Львівської міської ради вже є кілька незаконних. Про це сьогодні, 24 лютого, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив правознавець, координатор ГО «Гармонія і порядок» Дмитро Гудима

«На жаль, серед ухвал міськради є незаконні. Ці ухвали стосуються земельних питань. Часто рішення приймається без відповідної документації, без виготовленого проекту землеустрою наданої ділянки. Я вбачаю дві такі причини цього: або комусь ця земля дуже була потрібна, і він не міг чекати, або ж депутати не надто добре з’ясували порядок передачі землі в оренду. Таких ухвал є чотири», – заначив Дмитро Гудима.

Він також додав: «Велика кількість депутатських звернень, як правило, ділиться на дві групи. Це емоційні, або популістичні заяви та конструктивні, які стосуються господарських питань. Не всі рішення подаються на сайті Львівської міської ради, або ж подаються невчасно».

Причину цього правознавець вбачає у тому, що нема ухвали про порядок оприлюднення рішень на офіційній сторінці Львівської міської ради.

Архіви