Львівська “Батьківщина” у Стрию працює проти свого кандидата – Задорожний

Кандидат в народні депутати у 121, Дрогобицькому в.о., самовисуванець Михайло Задорожний звинуватив заступника голови Львівського обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції "Батьківщина" Романа Ілика у подвійних стандартах, а також в тому, що обласний штаб "Батькіщини" працює проти свого ж кандидата в нардепи у 126, Стрийському в.о.  – Олега Канівця. 
 "На Стрийщині від Об‘єднаної  опозиції висунутий Олег Канівець. Структура , яку очолює Ілик, мала б підтримувати об’єднаного кандидата. У нього (Ілика – ред.), як завжди, є подвійні стандарти. Сьогодні ця структура,яку він очолює, не підтримує жодним чином кандидата від опозиції. А натомість підтримує позапартійного Тенюха. Навіть керівник стрийської районної і міської організації ВО "Батьківщина"працює в штабі позапартійного кандидата до Верховної Ради", – заявив Михайло Задорожний сьогодні на прес-конференції. 

Задорожний наголосив на тому, що Роман Ілик жодним чином не реагує на такі вчинки своїх підлеглих по партійній організації. 

"На превеликий жаль, і керівник виборчого процесу Віктор Швець також відкрито підтримує неопозиційного кандидата", – стверджує Задорожний.

"Подвійні стандарти", – підсумував він. 

Нагадаємо, Роман Ілик звернувся до лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока з вимогою виключии Михайла Задорожного з фракції ВО "Свобода" у Львівській облраді через те, що останній висунув свою кандидатуру у 121 Дрогобицькому в.о., де від об’єднаної опозиції кандидатом є саме Ілик.

Архіви