«Львівобленерго» запровадило графіки аварійних вимкнень

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, «Львівобленерго» отримало розпорядження Державного підприємства НЕК «Укренерго» про запровадження «графіків обмежень потужності та енергії в повному обсязі».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 2 грудня, «Щоденному Львову», що «Львівобленерго» запровадило графіки аварійних вимкнень. У повідомленні також конкретизують:

«Як повідомили у відділі корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго», склалась загроза збереження збалансованої цілісності об’єднаної енергосистемі України, у зв’язку з аварійним вимкненням енергоблоку Б-3 потужністю 1000 мегават (МВт) на Запорізькій АЕС і, як наслідок, виникнення дефіциту потужності, який не покривається. 29 листопада 2014 року ПАТ «Львівобленерго» у складі інших енергопостачальних компаній отримало розпорядження Державного підприємства НЕК «Укренерго» про запровадження з 07:00 год. 1 грудня 2014 року графіків обмежень потужності та енергії в повному обсязі.

Графіки обмеження потужності (ГОП) забезпечують підприємства-споживачі через обмеження потужності споживання на підприємницьку діяльність та власні потреби згідно з попередньо розробленими ГОП, які погоджені Держенергонаглядом та облдержадміністрацією Львівської області.   Запровадження ГОП здійснюється за повідомленням підприємств-споживачів ПАТ «Львівобленерго». 

У зв’язку із ускладненням ситуації з дефіцитом потужності в об’єднаній енергосистемі України 1 грудня 2014 року о 09:10 год. за розпорядженням  диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго» запроваджено графіки аварійних вимкнень (ГАВ) ПАТ «Львівобленерго» у місті Львові та всіх районах області з 1 до 4 черги сумарною потужністю 64 МВт.     Запроваджено наступну 5 чергу графіку аварійних вимкнень, у зв’язку із збільшенням дефіциту потужності по Львівській області до 77 МВт.

Припинення дії графіків аварійних вимкнень буде здійснено за спеціальним розпорядженням ДП НЕК «Укренерго» після входження Львівської області в доведений ліміт потужності споживання – 773 МВт.

Графіки аварійних вимкнень щорічно складають і запроваджують згідно з «Інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання», затвердженою наказом №456 Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 23.11.2006 року. 

Графіки аварійних вимкнень ПАТ «Львівобленерго» з 1 жовтня 2014 року до 1 жовтня 2015 року погоджені Держенергонаглядом та облдержадміністрацією Львівської області. 

Нагадаємо, кол-центр ПАТ «Львівобленерго» — 0-800-50-15-68 (цілодобово, дзвінки з усіх телефонів безкоштовні)».

Архіви