Львів очікує на пропозицію від ЄБРР про реалізацію проекту з будівництва трамвайної колії на Сихів

Європейський банк реконструкції та розвитку має запропонувати Львову вихідні умови співпраці з будівництва трамваю на Сихів. Умови включатимуть відсоткову ставку, терміни та умови надання коштів, термін реалізації проекту, – повідомляють в управлінні зовнішньоекономічних відносин та інвестицій.

Вихідні умови ляжуть в основу майбутньої угоди з Європейським банком.

«Ми передбачаємо, що умови, за якими місту буде надана позика на реалізацію цього проекту, будуть ідентичними до тих, за якими ми працюємо над іншими проектами. Слід наголосити, що реалізація цього проекту є дуже вигідною для міста, адже практично 2/3 вартості проекту оплачує уряд Німеччини та державна цільова програма підготовки міста до Євро-2012. І тільки 30% вартості проекту – позика ЄБРР», – наголосив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Сергій Кіраль.

Нагадаємо, що задля реалізації проекту будівництва трамвайних колій на Сихів місто має отримати 180 млн. гривень. З них 60 млн. гривень – грантові кошти уряду Німеччини, ще 60 млн. гривень – кошти з державного бюджету для реалізації цільової програми підготовки о Євро-2012, і 60 млн. гривень – позика ЄБРР.

«14 квітня ми маємо отримати пропозицію банку. Тож невдовзі можна буде провести тендер, і вже в липні-червні починати роботи», – вважає Сергій Кіраль.

Цього року планується прокласти трамвайні колії до Сихівського мосту. Надалі колії будуть прокладені до пр.Червоної Калини (Санта-Барбара).

«Але однією з умов ЄБРР є перенесення ринку «Санта-Барбара». Банк не надасть кошти місту, поки не буде до кінця впевнений в тому, що люди, які працюють на ринку, не отримають відповідні, адекватні умови. Але оскільки будівництво колій на Сихів – проект ще 2008 року, то вже давно визначена земельна ділянка для ринку. Місто має чіткий план перенесення ринку», – запевнив Сергій Кіраль.

Нагадаємо, з ЄБРР місто реалізовує проект щодо реконструкції шляхів вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Архіви