Підприємці Львова закривають бізнес

Підприємці Львова масово згортають свій бізнес. Про це повідомили в управлінні державної реєстрації Львівської міської ради.

Причина – новий Податковий кодекс. Понад півроку підприємці протестували проти нього і попереджали, що працювати за нових умов не зможуть і врешті таки почали закриватися.

Від початку року власну справу згорнули уже 60 підприємців – юридичних осіб, а з фізичними узагалі катастрофа – понад 400 – припинило бізнес. Різко поменшало й охочих розпочати власну справу.

"Якщо раніше ми реєстрували 5,5 тисяч підприємств у рік, то зараз не зареєструємо. Я навіть боюся прогнозувати щось", – розповідає головний державний реєстратор Львова Володимир Дуда, повідомляє zaxid.net.

Яскравим прикладом того, як вплинув Податковий кодекс на бізнес, є львівський ринок «Торпедо». Уже майже 30% кіосків там закрилися.

«Базар ледве жеврів і так через економічну кризу. А тепер ще ті податки збільшилися, ті невимовні черги у податковій, кожен місяць віддавати такі гроші – за що? Люди масово закрилися, а всі решта змушені піднімати ціни», – скаржиться підприємець ринку Оксана Козлова.

Архіви