КВУ: Виборці у Львові і в Брюховичах не отримують запрошення на вибори

За останній час до ЛОГО Комітету виборців Львівщини надходить дуже багато звернень від виборців про те, що вони не отримали запрошення на вибори, повідомила під час прес-конференції 24 жовтня виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська.

За словами Оксани Дащаківської, це може свідчити як про те, що виборців просто не внесли у списки, так і про те, що члени ДВК не належним чином поставилися до виконання своїх службових обов’язків.

При цьому представниця КВУ зауважила, що найбільше скарг надходить від мешканців Львова і Брюхович, а в районах переважно всі виборці запрошення отримали.

Окрім того, Оксана Дащаківська наголосила, що безпосередньо ДВК вже списки виборців змінити не можуть. Для того, аби внести зміни, виборець має звернутися до органу ведення державного реєстру, і в разі відсутності у відповідних списках – звернутися до суду, причому наполягати на терміновому розгляді скарги.

У день виборів суд подібні звернення приймати не буде, уточнила вона.

Як інформував ZAXID.NET, Центральна виборча комісія заявила, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко включена в списки для голосування на виборах на ділянці у Качанівській колонії.

Архіви