Кожній громаді на Львівщині запропонують оновити парки за співфінансування з обласного бюджету (відео)

Кожній громаді на Львівщині запропонують оновити парки за співфінансування з обласного бюджету. Таку мету має новий напрям обласної програми охорони навколишнього середовища.

Про це на брифінгу у Львівському пресклубі повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, пише Dailylviv.com.

«Серед головних цілей такого напряму фінансування в обласній програмі є, по-перше, спонукати громади подумати і подбати про свої зелені зони. По-друге, допомогти громадам зберегти зелені зони, особливо коли історичні та цінні насадження, а також створити безпечні та зручні громадські простори для відпочинку, спілкування між людьми, зростання громадської активності, соціалізації та занять спортом.

Потрібно також спонукати громади до співвідповідальності, адже програма передбачає співфінансування, закріплення меж зелених зон, а це також, відповідно, закріплення їх меж, внесення в історико-архітектурні опорні плани та генплани населених пунктів, розробку ПКД. Загалом потрібно наголосити на екологічності, озелененні, збереженні природи і щорічній висадці дерев та кущів у зелених зонах», – розповів Юрій Холод.

Архіви