Комбат Заїченко розповів усю правду про сержанта Підкуймуху (відео)

Сержант 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Князя Данила Галицького Степан Підкуймуха є мужньою, спокійною та врівноваженою людиною.

Так вважає його безпосередній начальник, командир зенітно-ракетного полку, підполковник Костянтин Заїченко, колишній командир окремого мотопіхотного батальйону 24 Залізної бригади.

Ця відеооцінка сьогодні, 28 жовтня, була продемонтрована під час прес-конференції на тему: «Чому боєць 24-ї бригади Підкуймуха приїхав захищати землю Лисиничів від Львівської агломерації?»,  яка відбулася у Львівському прес-клубі.

За його словами, сержант Підкуймуха служив під його керівництвом з липня 2015 року до вересня 2016 року.

– Сержанта Степана Підкуймуху знаю особисто. Можу охарактеризувати тільки в позитивному плані. Він разом зі мною пліч-о-пліч перебував у зоні АТО. Здатний виконувати поставлені завдання, і ті завдання, які може виконати не кожен. Він дуже багато зробив для забезпечення мотопіхотного батальйону всім необхідним обладнанням для ефективного ведення бойових дій в зоні АТО, – говорить бойовий командир.

Сам Костянтин Заїченко не вірить, що його підлеглий здатний робити все  те, в чому його звинувачують, а саме викрадати людей, бити їх та нищити їхнє майно.

– Вважаю, що всі дії, які зараз ведуться проти сержанта Підкуймухи  є надуманими. Я не вірю, що ця людина здатна творити ті звірства, які йому приписують, називаючи його «моторолою» . Це чинять ті особи, які ніколи не були в зоні АТО і не знають, як доводиться там ризикувати життям. Тому, на мою думку, все це – брехня, – заявив підполковник Костянтин Заїченко.

Нагадаємо, що лише цього тижня проти Степана Підкуймухи відкрито дві кримінальні справи. Одна: за викрадення людини, інша – за побиття та нищення майна. Сам він стверджує, що людину не викрадав, а разом з нею поїхав до відділку поліції, де написав на неї заяву, оскільки ця людина поширювала брехливі листівки про нього. А про наявність іншої справи дізнався, коли прийшов довідатися про хід розслідування щодо першої.

 Відео – за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Hj5n2WX16cs

Архіви