КОДу натякнули на те, що кандидатів можна шукати не лише в партіях, але й в громадських організаціях

«Перспектива сьогодні не в партіях, а в громадських організаціях, яким треба об’єднуватися і напрацьовувати майбутній розвиток держави», – про це сьогодні, 28 травня, під час засідання круглого столу у Львові повідомив голова громадської організації “Вектор” Андрій Іонов.

«На жаль, об’єднана опозиція сьогодні думає тільки про те, як висунути кандидатів, але не порушують питання ідеології. Чому немає дискусії, яку країну ми будуємо? Чому до процесу обговорення і висунення кандидатів не долучають громадські організації? Насправді людям начхати на те, хто буде депутатом, адже нічого не зміниться», – сказав Андрій Іонов.

За його словами, в Україні надто технологічні партії, які переслідують виключно власні інтереси. Він вважає, що перспектива сьогодні не в партіях, а в громадських організаціях, яким треба об’єднуватися і напрацьовувати майбутній розвиток держави.

Андрій Іонов пропонує єдиний критерій для висунення кандидата від опозиції – дискусійність.

«Кандидатура повинна пройти дискусії в середовищі не лише КОДу, але й громадських організацій та представників ЗМІ», – зазначив він.

Андрій Іонов також додав: «Апріорі ми ці вибори вже програли. Ми їх заговорили, бо вже відчувається запах гетьманства. Люди готові платити по 5 млн доларів за те, щоб стати народним обранцем – це падіння моралі. Так палити треба цю Верховну Раду, якщо хтось хоче про таке думати».

Архіви