Кінної поліції у Львові не буде, – начальник

Патрульні поліцейські Львова пошкодили в ДТП вісім автомобілів. Всі вони стоять на майданчику і за кожним з фактів відбувається перевірка в Києві.

Про це сьогодні, 22 квітня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Що гальмує подальше реформування патрульної поліції Львова», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник управління патрульної поліції Львова Антон Пузиревський.

За його словами, якщо автомобіль постраждав у ДТП не з вини працівника поліції, то страхова компанія покриває витрати на ремонт. Але коли винен полісмен, то він змушений буде відшкодовувати збитки. 

– Зняти вартість пошкодження з патрульного нереально, це, фактично, сім років треба людині працювати без премій. Тому патрульного позбавляють премії, але частково, – каже начальник патрульних у Львові. 

Він вважає, що автомобілі «Тойота Пріус», на які пересуваються поліцейські, має як переваги, так і недоліки. 

– Так, у місті на ній зручно їздити. Але цей автомобіль не облаштований для перевозення злочинців. Особливо тих, які чинять супротив, – уточнює лейтенант Пузиревський. 

Натомість, за його словами, такий вид транспорту, як поліцейський кінь, у Львові не передбачений. 

– Кінна патрульна служба навряд чи буде у Львові. У Харкові та Києві вона вже працює. Це – візуально гарно. Для туристів це дуже цікаво. Але це – дорого.  Краще ці кошти витратити на оснащення автомобілів, технічне забезпечення та інше, – вважає полісмен.  

Архіви