Херсонщину охороняє 25 блок-постів, Львіщину – 11

Після передислокації з Криму підконтрольні підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України уже виконували завдання в режимі підвищеної готовності.

Про це під час під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Херсоном на тему: «Режим підвищеної готовності: перші результати на Львівщині та Херсонщині?» повідомив помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України, полковник Андрій Базан.

– Ми збільшили щільність охорони кордону як по особовому складу, так і по техніці, – каже він.
За його словами, у Херсонській області є кілька випадків затримання зброї на Чонгарському напрямку. Крім того, в Херсоні активно виловлюють сепаратистів та осіб, які екстремістки налаштовані й можуть підбурювати місцеве населення.

– Толерантності, порядності  та гуманізму з боку окупантів ми вже не чекаємо, – зауважив Андрій Базан.

Тому, за його словами, додатково укомплектовано підрозділи для боротьби з бронетехнікою та які мають на озброєнні зенітки.

Також Андрій Базан повідомив, що на Херсонщині є п’ять контрольно-пропускних пунктів з Кримом: три автомобільних та два залізничних. За його словами, тепер херсонську частину кордону охороняють не тільки силами підрозділів, що дислокуються в області, але й військами з інших регіонів України та місцевими громадськими організаціїями.

За інфографікою Львівського прес-клубу, зараз у Херсонській області функціонують 25 стаціонарних блок-постів. Найбільші з них – на в’їздах в місто Херсон з трьох напрямків (миколаївського, бериславського та цюрупинського), коло мостів, об’єктів водопостачання, енергопостачання, залізничних переїздів та на східному і південному кордонах області.

На Львівщині стоять 11 блок-постів на під’їзді до Львова та меж області. А саме місто патрулює 900 правоохоронців (раніше їх було всього 400), – інформує Львівський прес-клуб в інфографіці, підготовленій за інформацією ГУ УМВСУ у Львівській області. 

Архіви