Ірина Подоляк грошей в Альфа-банку не тримає і свято кави не організовувала

Ірина Подоляк, кандидат до Верховної Ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», отримала конкретну пропозицію від міського голови Львова Андрія Садового йти на вибори в його команді.

У цьому вона зізналася під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу.

На її думку, зараз виборців, які готові віддати за неї свої голоси, найбільше хвилює безпека.

– Це безпека, пов’язана з військом, з воєнними діями. Але безпека – це не тільки блок мілітарний. Це – і соціальний, і комунальний. Це є освітлення вулиць, робота правоохоронних органів, – вважає Ірина Подоляк.

Також,на її думку, варто звернути увагу на реформу закону про місцеве самоврядування та закону про бюджет. А щоб зупинити війну, влада зараз повинна озброїти Україну і всю зброю, яку виготовляють в країні та продають, треба залишити і використовувати тут.

Під час дебатів Ірині Подоляк, як чиновнику міськради від культури, було закинуто причетність до фестивалю кави та титульного спонсора – фірми «Жокей» з Росії і музичного фестивалю «Альфа-джаз», який відбувся під час трауру в Україні за загиблими воїнами в АТО. На цей закид кандидат в депутати відповіла, що грошей в «Альфа-банку» не тримає і організатором свята кави не була.

Архіви