Економічний націоналіст Олег Радик не буде «членом Ляшка»

Усі громадські ініціативи, які подають до уряду, там і вмирають. Верховна Рада є епіцентром законотворчих процесів, але вона постійно киває на уряд, уряд – на РНБО, РНБО – на комісії. І таким чином всі громадські ініціативи затихають.

Саме прагненням зламати цю систему і пояснив своє бажання балотуватися до Верховної Ради самовисуванець Олег Радик під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) .

Олег Радик позиціонує себе як економічний націоналіст. Тому у Верховній Раді він має намір займатися запровадженнням санкцій проти Росії на законодавчому рівні. Ще одна сфера законодавчих ініціатив кандидата – надання прав громадам керувати своїми містами, країною та чиновниками, а не навпаки.

А для цього, на його думку, треба не допустити до влади колишніх управлінців та зосередити зараз економіку України на потребах фронту. Усіх зрадників, на думку Радика, треба посадити у в’язниці, а не викидати в смітники.

Відповідаючи на запитання про те, з якими партіями чи фракціями готовий співпрацювати, Олег Радик зауважив, що в жодному разі не буде контактувати з колишніми регіоналами та не стане «членом Ляшка».

Архіви