Інна Свистун переконана, що 20 вкрадених об’єктів повернуть громаді Львова

У Львові виявлено двадцять об’єктів комунального майна, які відчужені незаконно. Коли управління комунальної власності Львівської міськради виявило ці факти, то відразу повідомило правоохоронні органи.

Про це сьогодні, 10 травня, під час прес-конференції на тему: «Три стовпи «розвитку» Львівщини: мізерне виконання обласних програм, узурпація влади, розбазарювання комунального майна», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила член комісії з питань комунальної власності Львівської облради, голова фракції «Самопоміч» Інна Свистун.

Вона нагадала, що днями одна з громадських організацій оприлюднила список з 200 об’єктів, які, нібито, колись належали місту, а тепер невідомо як потрапили до приватних рук.

– Серед списку майна, яке оприлюднили в соцмережі як вкрадене, є велика кількість майна, яке ніколи не було у власності територіальної громади, є  майно області, а також є майно міста, яке, насправді, двома особами в 2016 році було незаконно відчужено, тобто вкрадено, – розповіла вона.

За її словами, ці факти були виявлені чотири місяці тому. І тільки зараз поліція змогла разом с судом накласти арешт на це майно.

– Ця ситуація безпрецедентна. Суди відмовляли нам у клопотанні про забезпечення позову щодо накладення арешту на майно, щоби не відбувалися чергові відчуження. Оскільки арешту не було, то майно перепродавалося. Цим особам, які вкрали майно, дотепер не оголошено підозру. Хоча з реєстрів чітко видно, на кого здійснювали реєстрацію майна, – обурюється Інна Свистун.

На сьогодні, за її словами, на всі ці, 20 об’єктів, накладено арешт і подано позов про витребування майна з чужого незаконного володіння.

– Тепер це тільки питання часу, коли це майно повернеться у власність громади, – переконана депутат.

Архіви