26 із 39-ти обласних програм не отримали жодної копійки, – депутат

З 39-ти обласних програм не отримали ані копійки 26. Або, якщо говорити мовою грошей, то з 810 млн. гривень, наданих на ці програми, освоєно тільки 19 млн. грн.

Про це сьогодні, 10 травня, під час прес-конференції на тему: «Три стовпи «розвитку» Львівщини: мізерне виконання обласних програм, узурпація влади, розбазарювання комунального майна», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив член бюджетної комісії Львівської облради, фракція «Самопоміч» Іван Собко. 

– В основному це – «зарплатні» програми. Тобто надані кошти на заробітну плату працівникам «Львів-ТБ», водолазам, працівникам природних парків. Також надані кошти на депутатські допомоги, допомоги для дітей-сиріт, – каже він. Натомість на інші програми не виділено жодної копійки.

– Ми розуміємо, що більшість програм є конкурсними. Але вже є розпорядження голови облради про програми, які будуть фінансуватися. Тож  сподіваємося, що і вони скоро отримають кошти, – говорить Іван Собко.

Проте депутат облради висловив побоювання, що кошти можуть надійти аж у четвертому кварталі.

– Це ж недопустимо, коли капітальні роботи проводяться у листопаді-грудні.  Як можна ремонтувати дороги, садочки чи школи взимку? – Іван Собко попередив, що ці питання він буде ставити відповідальним особам завтра, 11 травня, коли відбудеться сесія Львівської обласної ради.

Архіви