З 39-ти обласних програм не отримали ані копійки 26. Або, якщо говорити мовою грошей, то з 810 млн. гривень, наданих на ці програми, освоєно тільки 19 млн. грн.
– В основному це – «зарплатні» програми. Тобто надані кошти на заробітну плату працівникам «Львів-ТБ», водолазам, працівникам природних парків. Також надані кошти на депутатські допомоги, допомоги для дітей-сиріт, – каже він. Натомість на інші програми не виділено жодної копійки.
– Ми розуміємо, що більшість програм є конкурсними. Але вже є розпорядження голови облради про програми, які будуть фінансуватися. Тож сподіваємося, що і вони скоро отримають кошти, – говорить Іван Собко.
Проте депутат облради висловив побоювання, що кошти можуть надійти аж у четвертому кварталі.
– Це ж недопустимо, коли капітальні роботи проводяться у листопаді-грудні. Як можна ремонтувати дороги, садочки чи школи взимку? – Іван Собко попередив, що ці питання він буде ставити відповідальним особам завтра, 11 травня, коли відбудеться сесія Львівської обласної ради.