Інна Свистун не готова голосувати за бюджет області

Фракція «Самопоміч» у Львівській обласні раді не визначилася, як її члени голосуватимуть за бюджет області на наступний рік.

Про це сьогодні, 20 грудня, під час прес-конференції на тему: «Бюджет 2018: чи має Львівщина шанс на ефективний кошторис?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила, голова фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інна Свистун

– Ми розуміємо, що бюджет голосувати потрібно. Це кошти, які будуть витрачати на дороги, освіту, медицину. І не голосувати це – неправильно. Проте, я, особисто, підтримувати бюджет в тому вигляді, в якому він є сьогодні, не готова, – зізналася вона.

На її думку, бюджет – це фундаментальний документ, який передбачає на що буде витрачати громада свої кошти в наступного року.

– У моєму розумінні, перш ніж витрачати, має бути розуміння, куди ми рухаємося. Має бути стратегія розвитку медицини, культури, спорту, доріг. Це як в сім’ї: у нас є певна частина коштів, і ми їх витратимо на їжу, на одяг, за газ треба заплатити, – вважає Інна Свистун.

Тому, за її словами, передувати витратам має стратегія розвитку.

Також голова фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді сказала, що не може голосувати за непрозорий розподіл коштів.

– Левова частка з тих коштів, які буде ділити обласна рада, припадає на дороги. А вже ці кошти буде ділити комісія у складі 13 осіб. На які дороги ми будемо це витрачати, – невідомо, концепції немає. Голова комісії каже: «Всім, хто до мене прийде і попросить, – не відмовимо». Але ж це неправильно, – вона вимагає постатейного розпису видатків.

Поза тим Інна Свистун переконана, що бюджет буде проголосовано більшістю голосів Львівської обласної ради.

Архіви