Яценюка залишили олігархи Порошенко, Ахметов, Коломойський та Фірташ, – Гриценко

Анатолій Гриценко та його партія закликають до відставки уряду. Про це він заявив сьогодні, 10 березня, під час прес-конференції, яка відбулася у Львівському прес-клубі.

– Якщо студент на випускних іспитах отримав двійку, то його ніхто не підпустить до лікування людей, виховання дітей чи виробництва літаків, – каже політик.

Він нагадав, що 16 лютого парламент оцінив діяльність уряду на «незадовільно». 
– 16 лютого відбулися дві речі: парламент поставив уряду Яценюка «двійку» та відбулася змова олігархів, які зберегли Яценюка при владі. Ці олігархи – Порошенко, Ахметов, Коломойський та Фірташ. Щоби звільнити Яценюка, не вистачило 34 голоси. Їх недодали Блок Петра Порошенка та Опозиційний блок, – каже Анатолій Гриценко.

Натомість замість цього уряду мають бути призначені професіонали. 
-А зараз маємо що? Міністр палива та енергетики до призначення жодного дня не працював у сфері енергетики, міністр екології – жодного дня не працював у сфері екології. Міністр економіки та міністр фінансів – не фахівці. Особливо кричущий приклад – це питання тарифів та хто їх формує. Ви знаєте, що є такий орган – Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг. Очолює її Дмитро Вовк, призначений 31 грудня 2014 року, і на той момент мав 24 роки. Після закінчення університету він у 2014 році очолював представництво шоколадного бізнесу Петра Порошенка у Росії, – каже лідер партії «Громадянська позиція». 

Також він згадав про законопроект 3755 або електронне декларування, який був проголосований у вихолощеному варіанті.
– Тут винен Порошенко як поводир своєї фракції, і Денисенко, депутат від БПП, який вніс правки, внаслідок чого антикорупційний закон став корупційним, – каже Анатолій Гриценко.

За його словами, всім депутатам дозволили брехати і приховувати свої статки, адже кримінальна відповідальність за подання неправдивих декларацій відкладена на 2017 рік.

– У проекті цього закону передбачали декларування на три покоління наперед і назад. Тобто від бабусі до внуків. А те, що прийняли, то чиновник і депутат має декларувати за себе, за дружину чи чоловіка і за тих дітей, які живуть з ним в одному помешканні. І це все, – каже політик. Та наводить приклад Віктора Януковича, який на папері був бідним, як церковна миша, тому що всі статки родини належали його синам.  

Архіви