Яценюк задоволений виборчою кампанією на Львівщині

Лідер Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк під час прес-конференції у Львові 25 вересня заявив, що задоволений ходом виборчої кампанії у Львівській області.

Зокрема, Арсеній Яценюк вказав на виборчі округи №115 і №117, де балотуються Михайло Хміль та Ігор Васюник. Рішення висунути саме цих кандидатів, за словами політика, було правильним, адже їхні рейтинги зростають.

«Будь-хто, хто підтримує інших людей, працює на користь Партії регіонів», – наголосив він.

Також Арсеній Яценюк сказав, що останніми тижнями відчуває впевненість у перемозі опозиції за партійними списками. «Але для нас надзвичайно важливими є мажоритарні округи», – зазначив він.

На уточнююче запитання, які округи є особливо важкими для опозиції, Арсеній Яценюк відповів, що всі округи є складними, бо важкою є передвиборча кампанія загалом, оскільки влада залучає всі ресурси, аби розпорошити сили опозиції.

Нагадаємо, на прес-конференції у Львові Арсеній Яценюк також заперечив слова Олеся Донія про те, що Об’єднана опозиція продає кандидатські місця у своєму виборчому списку та на одномандатних округах. Окрім того,він заявив, що опозицію критикують ображені зрадники.

Архіви