Гриценко не домовився з Кличком, бо сумнівається в його опозиційності

Лідер «громадянської позиції» Анатолій Гриценко пояснив, чому його переговори з партією «УДАР» Віталія Кличка не закінчилися успішно і чому його політична сила приєдналася до Об’єднаної опозиції «За Батьківщину».

«Віталій – чемпіон світу, герой України, відома у світі постать. Це викликає пошану. Але є ряд питань, на які я поки що не знайшов відповіді», – заявив Гриценко сьогодні під час прес-конференції у Львові.

За словами Гриценка, у нього є сумніви в опозиційності Кличка. Зокрема, йому не зрозуміло, як керівник компанії «Київенерго» Рината Ахметова Іван Плачков, який свого часу мав стосунок до підписання угод з «РосУкрЕнерго», став кандидатом у депутати від партії «УДАР».

«Чому, коли треба було захищати (українську мову – ZIK) біля Українського дому від «Беркуту», коли депутати стояли у першому ряду, двометровий Віталій Кличко у цей час роздавав автографи», – сказав Гриценко.

«Немає відповіді, і чому Віталій Кличко не став поряд з нами, коли підписували ганебні харківські угоди і всі проводили акції протесту. Він не приїхав – за півгодини до того відмовився», – додав він

Тому, за словами Гриценка, «Громадянська позиція» об’єдналася «з тими, хто справді в опозиції».

Архіви