Люди Богатирьової знову повернулися в міністерство – Олег Мусій

«Міністр не має жодного впливу на жодного головного лікаря ніде. Не має жодного впливу навіть на своїх заступників: не може призначити заступника, не може звільнити заступника. Навіть догану своєму заступникові оголосити не може. Єдине, що може зробити міністр, – погодити на посаду того, кого подає голова обладміністрації».

Так  під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 124, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець та міністр охорони здоров’я Олег Мусій.

За його словами, людину так просто не можна звільнити з роботи. Їй треба запропонувати два місяці відпрацювати чи іншу посаду. Або ця людина йде на чотири місяці на лікарняний, і ви не можете її звільнити.

– Півроку я вичищав ці авгієві стайні. І всі заступники міністра, всі керівники департаментів, які були при Богатирьовій, всі звільнені. Але після того, як мене з посади відсторонив прем’єр-міністр, половина з цих звільнених уже повернулися на посади, – поскаржився кандидат до парламенту.

Архіви