Голова ЛОР побачив результати нової політики управління комунальним майном

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин пишається тим, як його колегам з депутатського корпусу вдалося у 2017 році вирішити питання мікропроектів, спортивної інфраструктура та допомоги сходу України.

Про це він заявив сьогодні, 15 листопада, під час прес-конференції на тему: «Другий рік роботи Львівської обласної ради VІІ скликання», яка відбулася у Львівському прес-клубі.

Він нагадав, що в жовтні 2015 року його обрали головою Львівської обласної ради. Торік він звітував не тільки за перший рік своєї роботи, за й за роботу всього депутатського корпусу. Цього разу – за другий рік.

За 2017 рік в області вдалося облаштувати 114 спортивних майданчики у 90 населених пунктах.

– Цього року ми вирішили побудувати 10 універсальних нових спортивних комплексів на кшталт нещодавно відкритого в Наварії.

Також робимо 36 спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Фінансуємо з обласного бюджету спортивне обладнання для 55 майданчиків. Та проводимо заміну покриття у тих майданчиках, які вже є. До цього року кількість  спортивних майданчиків, які створювали чи ремонтували, можна було полічити на пальцях однієї руки, – підсумовує Олександр Ганущин.

Що стосується конкурсу мікропроектів, то було подано 1300 заявок і є 619 переможців.

– Ми створили систему подання заявок онлайн, збільшили фінансування та розширили пріоритети. Виявилося, що в селах є люди, які хочуть змінити своє життя на краще, які можуть зайти в інтернет, написати заявку та податися на конкурс. Заявки розглядали незалежні експерти. Нагадую, що ми вклали 70 млн коштів, 23 млн звичайні люди, які готували ці заявки та 52 млн вкладуть місцеві громади, – голова облради прогнозує, що наступного року на конкурси мікропроектів буде виділено 100 млн гривень з обласного бюджету.

У частині допомоги сходу Олександр Ганущин наголосив, що в школи Львівської області приїжджають учителі зі сходу України, а наші вчителі їздять туди. Таким чином відбувається дуже необхідний обмін досвідом. Крім того проводять мистецькі обміни та діти з Луганщини і Донеччини оздоровлюються та відпочивають за кордоном.

Олександр Ганущин також зазначив, що нова політика управління комунальним майном дає свої результати.

– Ми продали приміщення фтизіатричної та шкірно-венерологічної служби на вулиці Лемківській і ці кошти відразу пустили на відповідні ремонти та закупівлю обладнання для обласного туберкульозного диспансеру. Тому ми будемо позбуватися зайвого майна, а на ці кошти будемо закуповувати обладнання для цієї ж галузі, – голова облради вважає, що продаж відбувається відкрито, через аукціони та конкурси, а кошти вкладають цільово.

Також облрада надала на енергозбереження в бюджетній сфері 30 млн гривень. Їх витратили на реконструкцію системи теплопостачання та теплового пункту в обласній лікарні відновлювального лікування №3 у Соснівці Львівської області; на реконструкцію системи теплопостачання Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові; на реконструкцію будівель з метою енергозбереження обласного клінічного діагностичного центру у Львові.

Олександр Ганущин зазначив, що із затвердженого у Перспективному плані створення 84 об’єднаних територіальних громад, на сьогодні вже створено 35. 

Архіви