«Голос країни» Павло Табаков подякував рідному Львову за підтримку у телепроекті ексклюзивним концертом просто неба

Через тиждень після тріумфу у популярному телешоу «Голос країни. Нова історія» (канал «1+1») Павло Табаков завітав до рідного міста. У суботу, 5 травня, з нагоди Дня Львова співак дав на площі Ринок сольний концерт у супроводі симфонічного оркестру "INSO-Львів". У новому статусі – голосу країни – Павло став хедлайнером святкування Дня Львова. Виконав і світові хіти, і хіти із власного репертуару. Окрасою виступу просто неба став білий рояль Табакова, за яким він не зміг не зіграти україномовну версію хіта Шарля Азнавура Une Vie D’Amour, яка у «Голосі країни-2» просто-таки приголомшила і зіркових тренерів, і телеглядачів.

         

Шоу «Голос країни» Павло Табаков присвятив останні півроку. Голосистому львів’янину, за плечима якого – перемога у проекті «Шанс» (2005 р.) і чотири різножанрові альбоми, вдалося одразу стати фаворитом пісенного змагання. На «сліпих» прослуховуваннях на потужний спів Павла розвернулися крісла трьох із чотирьох зіркових тренерів: Діани Арбеніної, Валерії і Олександра Пономарьова. Табаков пішов у команду Арбеніної – і не помилився. Хоч на проекті було багато скептиків, які казали, що вдруге підопічному Діани в шоу не перемогти, Павло довів протилежне.

 

Завдяки своєму професіоналізму Табаков уже з першого прямого ефіру здобув репутацію капітана чоловічої команди Арбеніної. І з кожним наступним якісним виступом наживо підтверджував своє право називатися «Голосом країни». У прямих ефірах Павло виконував хіти з репертуарів Святослава Вакарчука, Стінга, Шарля Азнавура, групи Queen. У великому фіналі, який відгримів 29 квітня, Табаков заспівав романтичний хіт із власного репертуару «Тільки ти моя». А вибуховим дуетом зі своїм тренером Діаною Арбеніною (пісня «Вище неба» групи «Океан Ельзи») просто приголомшив меломанів. Відтак Табаков вийшов у суперфінал у статусі беззаперечного лідера глядацького голосування – глядачі віддали за нього понад 40 відсотків своїх голосів (троє інших учасників фіналу розділили між собою решту 60 відсотків). Здобувши перемогу у «Голосі країни», Павло отримав можливість підписати контракт із всесвітньо відомою компанією звукозапису Universal Music Group. У цій співпраці співак планує записати свій п’ятий альбом, з яким мріє завоювати європейського слухача.        

           

Відеохронологія участі Павла Табакова у “Голосі країни-2”  – на його офіційному сайті: www.pavlo-tabakov.com

Архіви