Газовики помилково штрафували споживачів на десятки тисяч гривень, – голова ГО

ПАТ «Львівгаз» звинуватив мешканця Львівської області у втручанні в роботу газового лічильника та нарахував йому до оплати 77 тисяч гривень. Споживач позивався, але суд став на бік постачальника газу.

Про це сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції на тему: «Тарифна політика в Україні: виклики та очікування», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова ГО «Спілка власників житла Львівщини» Богдан Рабешко.

Однак, коли інші фахівці почали докладно вивчати справу, то з’ясували, що жодного втручання в роботу лічильника не було. 

– Цей лічильник був встановлений у 1998 році. І з того часу не робили повірку цього лічильника. Газовики пропустили терміни повірки. Згадали вони про цей лічильник аж у 2015 році та звинуватили споживача в тому, що він зірвав пломбу. Але ми домоглися, щоби комісія з представників постачальника перевірила всі деталі, – розповів Богдан Рабешко.

Результатом роботи комісії стало те, що борг споживачеві скасували.

– Таких випадків за останній рік було десятки. Споживачам нараховували  суми у 10, 15 чи 20 тисяч гривень боргу, – підсумував Богдан Рабешко.

Архіви