Фізкультспортуправління ЛОДА відфутболює тему коштів

Скільки і яких спортивно-розважальних заходів (турнірів, змагань, конкурсів і т.п.) було профінансовано з обласного бюджету за рішеннями Львівської обласної ради і на які конкретно суми (кожен із цих заходів) у 2012-2013 роках? На такий інформаційний запит Львівського прес-клубу управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації відповіло в гумористичному стилі:

«На Ваш запит від 22.07.2013 р. № 164/2 щодо проведення турнірів і змагань у 2012-2013 р.р., які було профінансовано з обласного бюджету за рішеннями обласної ради, інформуємо. Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації здійснює заходи, спрямовані на розвиток фізичної культури та спорту у Львівській області згідно із затвердженим календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на відповідний рік, видатки на організацію яких здійснюються з обласного бюджету відповідно до бюджетних асигнувань.

Додаткові кошти для проведення спортивно-масових заходів в 2012-2013 р.р. за окремими рішеннями обласної ради не виділялись. Начальник управління Юрій Майборода».

Фізкультурна «геніальність» цієї бюрокартичної відписки у тому, що, крім інформації про «календарні плани фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на відповідний рік», ніякої іншої інформації ця відповідь запитувачу не надає. Проігноровано найважливіше: те, що інформаційний запит стосується не додаткових, а запланованих заходів і – відповідно – запланованих коштів на них – надання і освоєння.

Можливо, працівники управління забули зазначити, що вичерпні відповіді на запитання про фінансування спортивних заходів є на офіційному сайті управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА? Перевіряємо на сайті розділ – "Обласні програми" . Немає ніде. Заглядаємо у "Плани роботи" . Теж нема. Вони тут найсвіжі – за 2011 рік…

Отже, запитання залишаються – для додаткового запиту.

Архіви