Детективам НАБУ пропонували по $600-700 тисяч

Детективам Національного антикорупційного бюро України двічі пропонували хабарі. Їхні суми становили 600-700 тисяч умовних одиниць.

Про це сьогодні, 23 січня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції на тему: «Боротьба з корупцією – що далі?» повідомив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.

-Були два випадки, коли пропонували неправомірну вигоду нашим детективам в Одесі і Києві. Суми неправомірних пропозицій вражали – 600-700 тисяч умовних одиниць. Усі особи, які такі дії намагалися вчинити, були викриті завдяки, передусім, позиції детективів, яким пропонували таки неправомірні вигоди. І таких осіб зараз переслідують за законом, – сказав Тарас Лопушанський

Він також додав, що в НАБУ, окрім чинного законодавства, керуються етичним кодексом працівника НАБУ. 

-Регулярно відбуваються перевірки на доброчесність наших працівників управлінням внутрішнього контролю. Той конкурс, який пройшов кожен з нас, відкритий конкурс за участі громадськості, справді відібрав людей, які мали не тільки професійні знання, але й доброчесність. І за роки роботи НАБУ не було фактів, щоби працівника НАБУ запідозрили в корупційних діях,- наголосив Тарас Лопушанський.

Архіви