Депутат Мандюк постав перед вибором: або «Віденська кав’ярня, або «Фронт змін»

Олег Мандюк

Відому «Віденську кав’ярню», що у центрі Львова, «обложили перевірками». Про це сьогодні, 28 лютого, на прес-конференції у Прес-клубі заявив член «Фронту змін», депутат Львівської обласної ради, фактичний власник кав’ярні Олег Мандюк. Він також сказав, що пов’язує ці перевірки зі своїм членством у партії «Фронт змін». За його словами, це політичний тиск.

«На мене особисто сьогодні чинять тиск. Протягом останніх двох тижнів тривають постійні щоденні перевірки «Віденської кав’ярні», до якої я маю стосунок. Перевіряти кав’ярню раптом заходилися буквально всі установи, які мають на це право. Часом буває таке, що маємо по дві перевірки на день», – розповів Олег Мандюк.

На запитання, чим ці перевірки зумовлені, Олег Мандюк пояснив: «Сфабрикована скарга людини, яка не проживає за адресою, яку вона зазначила, була направлена у всі інстанції і з усіх тих інстанцій приходять перевірки. Генеральна прокуратура направила знову цю скаргу у всі інстанції і перевірки знову пішли, так би мовити, по другому колу. Тобто, просто чинять перешкоди у роботі закладу, без жодної мотивації, без жодної причини».

Мотивацію в таких перевірках він вбачає в тому, що він є членом Всеукраїнського бюро політичної партії «Фронт змін». Інша мотивація – його особиста позиція під час голосувань у Львівській обласній раді.

«Насамперед це пов’язано з моєю політичною діяльністю», – переконаний Олег Мандюк.

Натомість голова фракції «Фронт змін» у Львівській обласній раді Степан Кубів зазначив: «Сьогодні дійсно є певний тиск не лише на членів партії, але й на симпатиків. Перший крок тиску – це фінансовий вплив з боку податкової. Ми декларуємо правову сторону, робимо протокол розбіжностей та через суд ми їх оскаржуємо».

Долати тиск, за його словами, вони будуть у той спосіб, що звертатимуться до журналістів та до депутатів Верховної Ради.

Архіви