Денькович каже, що Тимошенко обманює «Батьківщину»

Всі партійні організації ВО «Батьківщина» на Львівщині повністю готові до виборів. Заяви про розпуск, зняття з реєстрації партійних організацій є безпідставні.

«Але на превеликий жаль, певні деструктивні елементи не хочуть змиритися з тим, що було рішення суду одного, другого, третього, де їх не визнають як керівників партійних організацій. Вони хочуть зробити все для того, щоб обласна, міська і чотири районні організації не взяли участь у виборах. Жодного документу про розпуск тієї чи іншої партійної організації немає. Я впевнений у тому, що їм і не вдасться цього зробити», – зазначив Денькович.

«В єдиному державному реєстрі фізичних і юридичних осіб всі 35 районних і міських партійних організацій та обласна організація «Батьківщини» є зареєстровані. Заяви про розпуск, зняття з реєстрації є безпідставні. Це є обман журналістів, виборців і членів партії «Батьківщина», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, президія політради партії ВО «Батьківщина» 4 жовтня 2010 року прийняла постанову про припинення діяльності Львівської міської організації ВО «Батьківщина». Постанова підписана особисто Тимошенко.

Архіви