Дащаківську шантажують

У телепрограми «Чесно. Фільтруй Раду» виникли проблеми. Про це сьогодні, 30 серпня, під час прес-конференції у Львові повідомила виконавчий директор ЛОГО КВУ, Оксана Дащаківська.

Дащаківська каже, що її, як одного p найбільш публічних членів редакційної ради «Чесно. Фільтруй Раду», шантажують кандидати у депутати, яких з різних причин не допустили до ефіру програми. За її словами, це політичні сили достатньо амбітні, але маловідомі. «Ці кандидати вважають, що участь у програмі – одна з головних технологій їхньої передвиборчої кампанії».

«Мушу звернутися до таких кандидатів і сказати: передача – це насправді майданчик руху «Чесно»… І якщо кандидати вважають, що вони сильні кандидати, нехай це продемонструють виборцям у першу чергу. Хай працюють на окрузі, хай змагаються зі своїми конкурентами, а не з рухом Чесно, з Комітетом виборців чи зі мною особисто», – додала політолог.

Дащаківській прикро, що з наближенням дати виборів таких випадків більшає. «Кандидатів у кожному окрузі зареєстровано дуже багато. Надати площадку усім дуже складно. Тим більше, коли їм пропонують інші форми залучення до передачі, в тому числі і можливість поставити питання опонентам тощо, ці речі відкидаються. Тобто телепередача сприймається багатьма як один з основних засобів піару», – зазначила Дащаківська.

«З одного боку, це свідчення того, що передача має успіх, що її дивляться виборці, що вона є цікава. З другого боку, це достатньо неприємні моменти, і я закликаю всіх кандидатів, які будуть або не будуть брати участь у передачі, з розуміння поставитися до цього і відповідно провадити свою діяльність у межах виборчого закону, а не намагаючись дискредитувати певних осіб руху Чесно», – заявила Дащаківська.

Оксана Дащківська вкотре наголосила, що учасників передачі відбирає редакційна рада, «виходячи зі свого суб’єктивного і об’єктивного бачення ситуації». «І я дуже надіюся, що більше таких випадків не буде», – зазначила Дащаківська.

Архіви