ЦВК керують в телефонному режимі, – Кириленко

Вчорашнє рішення Центральної виборчої комісії про те, що прізвища Юлії Тимошенко і Юрія Луценка не з’являться у виборчому бюлетені, свідчить про те, що ЦВК хтось керує в телефонному режимі. Про це 30 серпня під час прес-конференції у Львові заявив один із лідерів об’єднаної опозиції В’ячеслав Кириленко.

За його словами, це рішення показало, що ЦВК так само маніпульована, як і інші українські інститути. «ЦВК хтось керує в телефонному режимі. Треба з’ясувати, хто саме», – зазначив В’ячеслав Кириленко.

Окрім того, Кириленко запевнив, що опозиція подаватиме до суду на таке рішення Центрвиборчкому, і при цьому матиме намір доходити аж до міжнародних судових інстанцій, аби ситуації була надана правова оцінка.

«В будь-якому разі ми вважаємо, що Юлія Тимошенко і Юрій Луценко – з нами», – наголосив опозиціонер.

Своєю чергою Олег Тягнибок, який також взяв участь у прес-конференції, запевнив, що ВО «Свобода» теж зацікавлена у тому, щоб прізвища Тимошенко і Луценка з’явилися у виборчому бюлетені, бо це покращило б результат об’єднаної опозиції, а відтак – дозволило б з більшою певністю сформувати більшість у майбутньому парламенті.

Нагадаємо, що 29 серпня член Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявив: прізвища засуджених Юлії Тимошенко і Юрія Луценка не будуть вказані у виборчих бюлетенях. Раніше у ЦВК повідомляли, що прізвища таки будуть вказані.

Архіви