Чиновники Костюка ігнорують прикордонне співробітництво і зовнішньоекономічні зв’язки Львівщини

Або приховують інформацію про візити за кордон

Майже за два роки чиновники Львівської облдержадміністрації, окрім управління туризму, не бували у закордонних відрядженнях. Про це на брифінгу повідомив Роман Шостак, керівник медіапроектів Львівської обласної громадської організації "Львівський прес-клуб" .

ЛОГО скерувало запити до облдержадміністрації, міськради й облради, аби вони надали інформацію про кілкьість відряджень, їх мету та вартість за час з 2011 по серпень 2012 року.

Як розповів пан Шостак, вичерпну відповідь надала облрада. У ній перелічено усі дані про відрядження. Львівська міська рада не зробила розбивки по фінансуванню кожного відрядження й надала лише загальну суму.

А ось Львівська ОДА, як додав пан Шостак, взагалі надала дивну інформацію. "Для працівників Львівської облдержадміністрації видатки на закордонні відрядження не проводились з 2011 по серпень 2012 року. Лише вісім осіб з головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій побували у закордонних відрядженнях", — сказав пан Шостак.

"Не віримо, що за два роки працівники ЛОДА не їздили у відрядження і в те, що кошти на такий тип видатків не передбачалися", — додав керівник медіапроектів.

Тож прес-клуб скерував запит до Кабміну, аби з’ясувати, якою ж була реальна картина з закордонними відрядженнями у чиновників ЛОДА. Проте їх знову скерували до облдержадміністрації.

"Таку відповідь можна охарактеризувати як знущання, адже прочитується вертикаль влади, яка не має наміру розголошувати інформацію про свою діяльність, — Петро Мавко, голова правління ГО "Західноукраїнський ресурсний навчальний центр". — З відповіді на запит випливає — ЛОДА впевнена, що її ніхто не посміє турбувати".

Своєю чергою Андрій Бурий, голова правління регіонального громадського фонду "Право і демократія" зазначив, що відсутність закордонних відряджень керівництва ЛОДА, зважаючи на проведення Євро-2012 взагалі виглядає дивною. "Виходить, що лише міська й обласна ради дбають про зміцнення прикордонного співробітництва і налагодження зовнішньоекономічних зв’язків", — резюмував пан Бурий.

Архіви