“УДАР” мав усі шанси додати голосів опозиції, якби пішов на Схід і Південь – політолог

позиційним силам вдалося б досягнути синергетичного ефекту, якби партія УДАР Віталія Кличка спрямувала свою кампанію на Схід і Південь держави. Про це доктор історичних наук, професор політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань розповів під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Олексій Гарань зазначив, що УДАР зараз займає третю позицію після об’єднаної опозиції і УДАРу. І попри те, що останнім часом з’явилися повідомлення, наче УДАР має шанси обійти «Батьківщину», перебільшувати шанси УДАРу все ж не варто.

«В УДАРу є позитивна динаміка. Я вчора консультувався в Київському міжнародному інституті соціології, і вони наголошували, що був сплеск, пов’язаний з боєм Кличка. Зазвичай завжди, коли це відбувається, відбувається певний сплеск», – розповів політолог.

Він додав, що в УДАРу був шанс піти на Схід і Південь України, і тоді б опозиція здобула більше голосів.

«Тобто тут (на Заході – Вголос) ми б мали об’єднану опозицію і «Свободу», а скажімо УДАР міг би піти і охопити більшу частину, яка виходить за межі постпомаранчевого електорату. Я не знаю, чим керувалися керівники кампанії. Можливо, цей варіант простіший, і вони вирішили все таки грати на полі постпомаранчевого електорату», – розповів Олексій Гарань.

Він додав, що з цим пов’язано і те, що в списках УДАРу з’явилися знакові постаті для націонал-демократичного табору, такі як Матіос, як Пинзеник.

За словами політолога, присутність УДАРу більшою мірою на Заході призведе до того, що синергетичного ефекту не буде, бо вже зараз є конкуренція на полі постпомаранчевого електорату.

Архіви