БЮТ солідарно підтримає постанову Кириленка про звільнення Табачника,- М. Томенко

Програма-максимум опозиції – боротися за 226 голосів для прийняття рішень, що стосуються українських цінностей, програма-мінімум – не допустити конституційних змін унаслідок протистояння 151 голосу. Таку позицію сьогодні, 17 березня, на прес-конференції у Прес-клубі висловив віце-спікер ВРУ Микола Томенко. 
«Наступний пленарний тиждень – тиждень, коли треба визначитися: або за білих, або за червоних, або ви торгуєтеся з Партією регіонів, або йдете в опозицію», – заявив Микола Томенко. 
Віце-спікер переконаний, що опозиція не може розпорошуватися, вона повинна бути єдиним цілим для того, аби не допустити прийняття коаліцією рішень та законопроектів, які є антиукраїнськими. 
Зокрема в питаннях, що базуються на українських цінностях, наголосив Микола Томенко, опозиція буде переконувати фракцію «Блок Литвина» не займати антинародної, антиукраїнської позиції, а долучитися до опозиції для того, щоб вибороти 226 голосів. 
Про солідарність опозиційних сил на наступному пленарному засіданні Верховної Ради свідчить і заява бютівця про те, що білосердечні не реєструватимуть окремо своєї постанови, про звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки, а голосуватимуть за постанову, яку зареєстрував В’ячеслав Кириленко. 

Інна Неродик 

Архіви