Львів став тринадцятим обласним центром, куди Микола Томенко привіз «Слуханку» – аудіокнижку для малечі

Львів став тринадцятим обласним центром, куди Микола Томенко привіз «Слуханку» – аудіокнижку для малечі. 
Про це він повідомив сьогодні, 17 березня, під час прес-конференції у Прес-клубі. 
«Я в якийсь момент зрозумів, що треба робити якісь вічні речі, незалежно від того, чи ти при владі, чи в опозиції, бо все дуже швидкоплинне, а цінності та ідеї – вічні. Тому сьогодні я маю добру нагоду презентувати ще один свій проект в області», – розпочав свій виступ М.Томенко. 
«Слуханка для української малечі» – аудіодобірка, що складається з двох дисків. Це – спільний проект Фонду Миколи Томенка «Справедлива країна» та Національної телерадіокомпанії України. Перший диск, так званий – «казковий», налічує 20 різножанрових казок: авторські, українські народні, казки народів світу, які виконують народні артисти України. Другий аудіоносій – це «музичний» диск, на якому зібрані дитячі танцювальні пісні, веснянки, купальські, колядки, щедрівки, колискові, а також заклички, лічилки та ігри у виконанні як іменитих артистів, так і творчих дитячих колективів. 

Микола Томенко впевнений, що «Слуханка» стане в пригоді вихователям дитсадків та педагогам у проведені різноманітних заходів, ранків, концертів для діток. «Не секрет, що наймолодші українці, майбутнє нашої країни, за нинішніх інформаційних умов зазнають чи не найбільшої дискримінації. Адже в сучасних медіа дуже важко знайти справді високохудожні україномовні твори для дошкільнят. І багатющі, створювані упродовж десятиліть фонди Українського радіо, є тут єдиним винятком і – невичерпним джерелом. Так виникла ідея створення «Слуханки», – розповів Микола Томенко. 
15 тисяч дошкільних закладів України та 400 – Львівщини отримають аудіокнижку «Слуханка» безкоштовно. 
Цей проект є вже четвертим у співпраці Фонду Миколи Томенка та Національної телерадіокомпанії України. Упродовж попередніх років уже було видано три аудіо-диски: «Головні пісні та мелодії України», «Класика української літератури", "Живі голоси» та «Лебедині материнства: живий голос Василя Симоненка». 

Наталія Струк  

Архіви